Ledri i bën vetes dhuratën 100 mijë euroshe

Ledri i bën vetes dhuratën 100 mijë euroshe

12:54, 29/09/2022

Ledri Vula është nga reperët shqiptar më të njohur dhe të pëlqyer nga publiku.

Sukseset dhe angazhimet e mëdha në koncerte dhe mbrëmje muzikore sigurisht përkthehen edhe në fitime të mëdha.

E tani pak javë pas përfundimit të sezonit më fitimprurës Ledri i ka bërë vetes një dhuratë superluksoze.

Bëhet fjalë për një veturë të tipit Porsche Carrera 911 TURBO.

Kjo veturë “modeste” kap vlerën mbi 100 mijë euro.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco