Aktorja Maisie Williams thotë se babai i saj i shkaktoi shumë trauma gjatë fëmijërisë

Aktorja Maisie Williams thotë se babai i saj i shkaktoi shumë trauma gjatë fëmijërisë

12:02, 29/09/2022

Aktorja Maisie Williams, e cila luan Arya Stark në serialin “Game of Thrones”, u shpreh e sinqertë për fëmijërinë e saj “traumatike” në një intervistë për The Diary Of A CEO më 25 shtator.

Ajo tregoi për përvojat e saj të fëmijërisë me babanë e saj.

“Epo, unë, si një fëmijë i vogël para moshës tetë vjeçare, kisha një lidhje mjaft traumatike me babin tim”, tha Maisie.

“Nuk dua të hyj shumë në të, sepse ajo prek vëllezërit e motrat e mia dhe të gjithë familjen time”, ka thënë Williams, shkruan Hollywoodlife.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco