Paqartësi apo shaka? PM bën deklaratën për Sarën që zgjoi polemika

Paqartësi apo shaka? PM bën deklaratën për Sarën që zgjoi polemika

11:30, 29/09/2022

Ndonse Sarah dhe PM kanë qenë një nga çiftet e Big Brother, gjithmonë marrëdhënia e tyre ka qenë me pikpyetje.

Por tani më situata duket më e konsoliduar.

Gjithësesi PM nuk ngurron të shprehë pasigurinë sa herë që i jepet rasti.

Së fundmi ai ka bërë një pyetësor në Instagram ku një ndjekës e pyet nëse do të bënte një tatuazh për Sarah.

“Të njëjtën ndoshta po, për Sarën jo sepse po u prishëm duhet me shit dorën për pjesë tani”.- shkruan DJ. E pra PM paqartësia jote duket me kilometra larg!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco