Grida Duma rivesh brenda javës të njëjtën veshje

Grida Duma rivesh brenda javës të njëjtën veshje

11:12, 29/09/2022

Grida Duma është cilësuar jo vetëm si një grua e fortë por edhe shumë e bukur në politikën shqiptare.

Deputetja e PD-së komentohet gjithnjë në media edhe përsa i përket look-ut dhe paraqitejes së saj të jashtme.

Por si të vëmendshëm që jemi ne të Kryefjala.com vumë re se ka një veshje që Grida e pëlqen shumë.

Dhe bëhet fjalë për këtë këmishë lejla dhe këtë fund me bel të lartë (po lejla) që Grida e ka veshur në punë, në programe televizive, në Parlament e kudo.

 

   

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco