Xhemi së shpejti në Portokalli?

Xhemi së shpejti në Portokalli?

10:30, 29/09/2022

Ishim të parët që zbuluam lajmin se Xhemi do të jetë përsëri në Portokalli dhe ja tek e keni të konfirmuar edhe në spotin zyrtar të këtij programi. E mbuluar dhe me syze moderatorja shfaqet krah Salsanos dhe Fjoralbës.

“Portokallia” duket sikur është shtëpia e dytë për Xhemin dhe ajo ikën dhe rikthehet gjithnjë nga ky show humori dhe njerëzit e mirëpresin gjithnjë.

Në këtë show Xhemi përveçse moderatore ka treguar edhe aftësitë e saj si aktore.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco