Armina flet për fustanet e dasmës: M’i kanë sharë shumë njerëz

Armina flet për fustanet e dasmës: M’i kanë sharë shumë njerëz

10:21, 29/09/2022

Përveç momenteve të bukura dhe emocionuese të dasmës së saj, Armina Mevlani është ndalur edhe tek kritikat dhe vërejtjet që ajo ka marrë. Të gjitha këto detaje ajo i rrëfeu në emisionin e saj, “Goca dhe Gra”…

“Sa veta më kanë sharë për fustanin? O Zot Se ke idenë. Për të parin e Viviennit, ai është një fustan klasik që princesha e Spanjës e veshi para një jave”, tha Armina.

“Unë kam një fustan tjetër që do të bëj fotot por nuk e kam veshur se doja të kërceja. Fustani i Valdrini ishte super se më kuptoi idenë se unë dua atë të Guns ‘n Roses November Rain”,  tregoi nusja e ish-kryeministrit Berisha.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco