Ardit Gjebrea sapo na njohu me prezantuesen e Kënga Magjike?!

Ardit Gjebrea sapo na njohu me prezantuesen e Kënga Magjike?!

13:40, 27/09/2022

Ardit Gjebrea ka nisur prezantimin e “Kënga Magjike” në programin “E diela Shqiptare”.

+Ndërsa netët finale do të jenë si gjithnjë në Pallatin e Kongreseve. Moderatori i njohur postoi vetëm pak minuta një fotografi me moderatoren, Luana Vjollca e cila është “blerja” më e re e Tv Klan.

Në mbishkrimin e fotos Gjebrea e uron Luanën për lëvizjen e re në karrirën e saj, ama ka diçka që na bënë të mendojmë se ajo mund të jetë prezantuesja e këtij sezoni në Kënga Magjike. Dhe është pikërisht fjala “magjike” ajo që na bëri të dyshojmë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco