Pas flirtimeve të Khloé me Michele Morrone, ja çfarë bëri Tristan Thompson

Pas flirtimeve të Khloé me Michele Morrone, ja çfarë bëri Tristan Thompson

11:52, 27/09/2022

Pas theshethemeve që ndezën rrjetin, Tristan Thompson duket sikur po përpiqet t’i tregojë Khloé Kardashian se çfarë ka humbur.

Ai postoi një selfie teksa po stërvitej pa këmishë në palestrën e tij dhe e postoi atë në InstaStory, duke shkruar, “Mëngjesi i së dielës, i mbyllur brenda. Be bless”.

Postimi i nxehtë i tij vjen teksa fansat kërkuan që Khloe të fillojë të dalë në takim me aktorin e “365 Days”, Michele Morrone, pasi ata u fotografuan duke me njëri-tjetrin gjatë Javës së Modës në Milano.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco