Valoni e pranon hapur se ka përdorur substanca stereoide: Kur i merrja, bëja marrëdhënie dy-tri herë në ditë

Valoni e pranon hapur se ka përdorur substanca stereoide: Kur i merrja, bëja marrëdhënie dy-tri herë në ditë

11:07, 27/09/2022

Valon Shehu është njëri nga konkurrentët e spektaklit “Dance with me”.

Në puntatën e dytë, natën e mbrëmshme, këngëtari nga Gjakova ka pranuar publikisht se ka qenë përdorurs i substancave steroide.Ai e pranoi se e ka bërë këtë gjë në sajë të tentativës për të fitur muskulaturë artificiale në formësimin e trupit të tij dhe si rrjedhojë ai kishte shumë epsh për të kryer marrëdhënie seksuale 2-3 herë në ditë.

“Shumë, tri orë flija në ditë gjumë dhe dy tri herë duhet të bëja seks në ditë”, tha ndër të tjerash Valon Shehu.

Gjatë gjithë kohës ai është ngacmuar nga anëtari i jurisë së spektaklit “Dance”, Ermal Mamaqi, i cili e pyeste se ku mund t’i gjente ato pilulat.

“Pyes për një shokun tim, ato pilulat që pi ku blihen, si quhen?”, i tha Ermali duke shkaktuar shumë të qeshura në publik. “Ta them pastaj”, iu përgjigj Valoni duke shtuar: Ermali e do për vete, jo për shokun.

Alketa: I ke lënë ti steroidet? Nuk i pi më?

Valoni: Jo

Alketa: Ke pirë steroide për të ndihmuar në zhvillimin e muskulaturës dhe pastaj kuptove që është një stimul artificial që…

Valoni: Shumë. Tri orë flija dhe 3 herë duhet të bëja seks në ditë.

Ermali: E dëgjuam një herë këtë prandaj pyeta për shokun.

Valoni: Ermali thotë pyes për një shok, po e ka për vete unë e di.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco