Me një tortë 'dirty', Destani surprizon Noizyn

Me një tortë 'dirty', Destani surprizon Noizyn

10:47, 27/09/2022

27 shtatori është një datë speciale për Noizyn.

Reperi i njohur ditën e sotme feston ditëlindjen e tij të 36 dhe befasia e parë dhe shumë e këndshme i erdhi nga miku i tij i ngushtë, Blerim Destani.

 
 
 
 
Aktori i njohur ka publikuar disa pamje ku shihen teksa urojnë reperin për ditëlindje por vëmendja shkon tek torta “dirty” në formë organi mashkullor që shkaktoi shumë të qeshura.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco