Kida nuk e harron kurrë kolegun që i dha dorën në fillimet e karrierës së saj

Kida nuk e harron kurrë kolegun që i dha dorën në fillimet e karrierës së saj

10:17, 27/09/2022

Në 2014-tën nisi karrierën një këngëtare e re, 16 vjeç dhe që sot është një nga këngëtaret më të paguara dhe të komentuara të momentit. E kemi fjalën për Kidën, e cila është vazhdimisht në prodhim të këngëve të reja.

Por ajo nuk e harron kurrë bashkëpunëtorin e saj në muzikë, artistin e parë me të cilin sollën duetin e tyre “Rikthejmë na”. Dhe pas kësaj kënge hite të shumta pasuan karrierën e saj.

”Kreshi që ditën e parë”, shkruan Kida në këtë foto që ka postuar me Kreshën në rrjete sociale, duke mos e harruar bashkëpunëtorin e saj të parë të karrierës së saj muzikore.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco