U përfolën për një romancë, zbulohet arsyeja e ‘takimit’ në orët e vona të Era Istrefit dhe Don Xhonit

U përfolën për një romancë, zbulohet arsyeja e ‘takimit’ në orët e vona të Era Istrefit dhe Don Xhonit

21:24, 26/09/2022

Disa ditë më parë një video e dy artistëve kosovarë, Era Istrefit dhe Don Xhonit, pu shpërnda me shpërnda me shpejtësi në rrjetet sociale.

Dy artistat shihen pas një makine të ndaluar në rrugë duke biseduar me njëri-tjetrin dhe më pas përqafohen. Thuhej se dyshja u takuan gjatë orëve të vona në Prishtinë.

Pas shumë aludimeve, artistët më në fund kanë zbuluar arsyen e takimit të tyre. Për herë te parë Era dhe Don Xhoni do të sjellin një bashkëpunim muzikor të cilën do e publikojnë më datë 29 shtator.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco