Vajza e Monica Bellucci-t shfaqet në pasarelë me të brendshme dhe i mahnit të gjithë me pamjen e saj

Vajza e Monica Bellucci-t shfaqet në pasarelë me të brendshme dhe i mahnit të gjithë me pamjen e saj

15:52, 26/09/2022

Vajza e madhe e Monica Bellucci dhe Vincent Cassel, Deva Cassel, mbajti një shfaqje për markën Dolce&Gabbana në Javën e Modës të Milanos këtë vit.

Në rrjetet sociale dolën fotot e Devës, e cila prezantoi linjën e të brendshmeve dhe njerëzit nuk reshtin së komentuari për bukurinë e 17-vjeçares, e cila ka nisur modelingun në moshën 15-vjeçare.

Kjo vajzë 17-vjeçare me siguri do të ketë një karrierë të suksesshme modelingu, pasi gjenetika ka bërë një punë të mirë. 

Ndërsa disa e konsiderojnë atë një kopje të nënës së saj të famshme, të tjerë mendojnë se ajo është edhe më e bukur.

Deri më tani, Deva ka zbukuruar kopertinat e revistave të shumta të modës si Elle, Harper's Bazaar dhe Vogue.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco