Kras vjen me 'Rrëfime', pritet mirë nga publiku

Kras vjen me 'Rrëfime', pritet mirë nga publiku

11:39, 26/09/2022

Kësaj radhe ai ka ardhur me ndryshe dhe në formë më interesante.

Kras në kanalin Youtube ka hedhur projektin e titulluar 'Rrëfime', që për të është shumë unik, shkruan Syri Kosova.

Kënga në fjalë është prodhim i Gzim Lazrit sa i përket muzikës dhe u finalizua edhe me anën vizuele nga Imagine Films.

Ja VIDEO

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco