Çfarë ndodhi? Bebe Rexha nuk mban dot lotët nga gëzimi

Çfarë ndodhi? Bebe Rexha nuk mban dot lotët nga gëzimi

09:56, 24/09/2022

Bebe Rexha është sërish në qendër të vëmendjes! Së fundmi, këngëtarja po shijon suksesin që po përjeton me këngën “I’m good (Blue)”.

Mirëpo, kënga e saj është renditur lart në top listat e Spotify, Apple Music dhe iTunes.

Madje, kënga e artistes me origjinë shqiptare po qëndron në vendin e parë në Mbretërinë e Bashkuar.

Jo vetëm kaq por Bebe është shfaqur e përlotur nga gëzimi.

“Zyrtarisht e para në Mbretërinë e Bashkuar. Faleminderit të gjithë fansave”, tha këngëtarja.

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco