Kemi dasëm, Armina dhe Shkëlzen Berisha, martohen këtë fundjavë

Kemi dasëm, Armina dhe Shkëlzen Berisha, martohen këtë fundjavë

13:24, 22/09/2022

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha do të martohen këtë fundjavë.

Lajmin e zbuloi vetë blogerja pak ditë më parë se në fund të shtatorit do të zhvillojë dasmën, duke treguar se ka zgjedhur pikërisht këtë muaj pasi i pëlqen stina e vjeshtës.

Ndërkohë, mbrëmjen e djeshme Armina zbuloi se dasma do të mbahet këtë fundjavë, por nuk tregoi nëse do të jetë ditën e shtunë apo të dielë.

“Nuk ka rëndësi, të shtunën apo të dielën, kemi dasmë në fundjavë”, tha ajo duke treguar se ka patur shumë ankth këto ditë pasi njerëzit e pyesin shumë për dasmën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco