Çfarë e lidhi Angela Martinin dhe gazetën prestigjioze 'New York Times'

Çfarë e lidhi Angela Martinin dhe gazetën prestigjioze 'New York Times'

09:22, 22/09/2022

Modelja shqiptare, Angela Martini, së fundi ka sjellur një set tejet provokativ të fotove.

Fotot provokative, modelja i ka ndarë me ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net.

Angela Martinit nuk i kanë munguar paraqitjet e saj nëpër revista të ndryshme prestigjioze, por si duket modelja ka një peng, pasi që dëshiron që për të të shkruan “New York Times”.

“Është koha të japim disa lajme të mira”, ka shkruar ajo, duke mos treguar më shumë.

Modelja shfaqet e zhveshur, por duke e ruajtur modestinë e saj e veshur me gazetën prestigjioze amerikane.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco