'Hasjan me tradita, Gucci çiftelia'/ Njihuni me reperin Enio Delia, 6-vjeçari që po ‘thyen’ rrjetin

'Hasjan me tradita, Gucci çiftelia'/ Njihuni me reperin Enio Delia, 6-vjeçari që po ‘thyen’ rrjetin

01:27, 22/09/2022

Enio Delia, 6 vjeç, është reperi më i ri. 'Gucci Man' titullohet videoklipi të cilin e ka publikuar së fundmi.

'Gucci çiftelia' dhe 'hasjan me tradita' janë pjesë nga teksti që janë bërë virale në rrjet.

Ajo që bie në sy janë automjetet luksoze në videoklip dhe performanca e të voglit është fantastike.

Duket se janë kujdesur në detaje, koreografia nga Tan Brama Academy dhe muzika nga Dj Twin.

Reperi më i vogël në industrinë muzikore po thyen rrjetin, dhe dukshëm po ‘sfidon’ ata që prej vitesh janë pjesë e muzikës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco