Ish-banorja e “BBV” flet për jetën e saj: U martova dhe u ndava pas një viti

Ish-banorja e “BBV” flet për jetën e saj: U martova dhe u ndava pas një viti

16:07, 21/09/2022

Këngëtarja dhe ish banorja e “BBV”, Xheisara Frisku, së fundi është rrëfyer për jetën e saj.

Këngëtarja, ishte e ftuar në programin “Rudina”, teksa rrëfeu për jetën e saj personale.

Ajo ka treguar të vërtetën e fotove të saj që qarkulluan në internet, e cila u shfaq e veshur me fustan nusërie.

Xheisara u shpreh se ishte e martuar e më pas ishte divorcuar një vit më pas.

“Është një gjë që realisht nuk do doja ta flisja fare. Jam martuar dhe jam ridivorcuar. Ishte një dasmë e lezetshme. Për një vit u pendova… Sapo kam bërë një vit, thashë unë…Në të njëjtën ditë e lashë” , u shpreh këngëtarja.

Rrugëtimi i saj brenda “BBV”, ishte i shkurtër.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco