Kim Kardashian shfaq edhe një herë stilin unik të veshjes teksa nuk lë anash theksimin e formave trupore

Kim Kardashian shfaq edhe një herë stilin unik të veshjes teksa nuk lë anash theksimin e formave trupore

10:41, 21/09/2022

Kim Kardashian dukej e pabesueshme në një veshje elegante teksa mbërriti në xhirimet e Good Morning America në New York të martën (20 shtator).

Ylli 41 vjeç, shfaqi format në një bluzë të zezë me qafë ‘polo’, e cila përfshinte një palë doreza të bashkangjitura me të.

Nëna e pesë fëmijëve Kim kombinoi pjesën e sipërme me në një palë pantallona “Balenciaga” me stampa tigri dhe me çizme, ndërsa mbante në dorë një çantë me pendë të zezë.

Kim la flokët e saj bionde të kthyera në një bisht të hijshëm dhe u dha shkëlqim lëkurës së saj të përsosur me një shtresë grimi.

Personaliteti televiziv e përfundoi ‘look’-un e saj me një palë vathë “Balenciaga” dhe një palë syze.

Kim u fotografua duke mbërritur në studio përpara daljes së saj në TV në mëngjes.

Shfaqja e Kim vjen pasi u raportua se ajo kishte blerë një shtëpi të re në Kaliforninë Jugore, të cilën më parë e zotëronte modelja Cindy Crawford.

Sipas “The Dirt”, ish-ylli i “Keeping Up With The Kardashians” dyshohet se dha 70.4 milionë dollarë në një pronë buzë oqeanit në Malibu në një marrëveshje jashtë tregut.

Blerja e re është rreth 14 milje larg nga shtëpia që ish-bashkëshorti i saj Kanye West , 45 vjeç, e bleu së fundmi për 57 milionë dollarë në enklavën ekskluzive bregdetare.

Divorci i ish-çiftit u dorëzua vitin e kaluar në shkurt 202. Ata filluan të takoheshin vite më parë në vitin 2012 dhe u martuan gjatë një ceremonie luksoze të martesës në Itali në vitin 2014.

Megjithatë, pas shtatë vitesh martesë, Kim bëri kërkesë për divorc nga këngëtarja fituese e çmimeve Grammy për shkak të ‘dallimeve të papajtueshme’. Në mars 2022, ylli i “The Kardashians” u shpall ligjërisht beqare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco