Besa Kokëdhima mahnit me linjat trupore në pozat nga plazhi

Besa Kokëdhima mahnit me linjat trupore në pozat nga plazhi

18:42, 19/08/2022

Këngëtarja e njohur shqiptare, Besa Kokëdhima, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi

Ajo nuk e ka bërë të ditur destinacionin që ka zgjedhur këtë verë, megjithatë i ka mbajtur fansat të azhurnuar përmes disa fotografive atraktive në Instagram.

Së fundmi, interpretuesja e hitit “Engjëjt vrasin njëlloj” publikoi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram disa imazhe të reja me bikini, ku dukej mjaft tërheqëse.

 

Foto: Besa/Instagram

E veshur me një palë bikini dy-pjesëshe me dizajn leopardi, Kokëdhima është dukur mjaft joshëse në pozat e realizuara për ndjekësit e saj.

Vlen të theksohet se edhe linjat e saj trupore janë të përsosura dhe të lakmueshme për shumë femra të moshës së saj.

Foo: esa/Instagram

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit përbri fotografive nuk munguan, shumë prej të cilëve e komplimentuan për fizikun e saj.

 

Foto: Besa/Instagram

Besa përndryshe tash e sa kohë ka paralajmëruar se do të sjellë një bashkëpunim të ri me reperin Lyrical Son, të titulluar “Si kalama”. 

Foto: Besa/Instagram

Foto: Besa/Instagram

Foto: Besa/Instagram

Foto: Besa/Instagram

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco