Getinjo tregon shifrën e “çmendur” që ka fituar nga lojërat online

Getinjo tregon shifrën e “çmendur” që ka fituar nga lojërat online

17:19, 19/08/2022

Rep-artisti kosovar, Getinjo ka qenë njëri nga artistët që shpesh herë ka folur për aktivitetin e tij me lojrat online.

Sot në InstaStory ai me fansat e tij ndau shumën që ka fituar nga këto lojëra.

Në imazhin e shpërndarë shihet se ai ka arritur vlerën e dy milionë eurove.

Theksojmë që artisti mbetet aktiv me postime në rrjete sociale dhe aspektin profesional. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco