Megi Pojani poston foto gjysmë e zhveshur

Megi Pojani poston foto gjysmë e zhveshur

13:17, 18/08/2022

Blogerja shqiptare, Megi Pojani njihet për pozat e saj provokuese.

Ajo vazhdimisht publikon foto nga përditshmëria e saj teksa vë në pah asetet e saj trupore.

Së fundmi, Megi ka publikuar një Instastory ku i bëri disa komplimente vetës, ajo tha se gjoksi i saj meriton certifikatë.

“Mendoj se gjoksi im është perfekt dhe meriton minimalisht një certifikatë vlerësimi”, shkroi ajo.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco