Dagz i emocionuar që po bëhet baba: 'Ne do të të shikojmë gjithë jetën, ti je filmi ynë i preferuar'

Dagz i emocionuar që po bëhet baba: 'Ne do të të shikojmë gjithë jetën, ti je filmi ynë i preferuar'

22:53, 16/08/2022

Moderatorja shqiptare, Einxhel Shkira dhe DJ Dagz mbrëmë e kanë konfirmuar se do të bëhen prindër për herë ta parë.

Dy ish-banorët e shtëpisë Big Brother Vip janë shprehur shumë të emocionuar për të dhënë këtë lajm.

Dagz sonte ka publikuar një video në të cilën shihet duke ia prekur barkun Einxhelit.

“Ne do të të shikojmë gjithë jetën, ti je filmi ynë i preferuar”, ka shkruar Dagz.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco