Stresi ka disa fjalë pas momentit të përqafimit me Noizyn në skenën e “Alpha Show”

Stresi ka disa fjalë pas momentit të përqafimit me Noizyn në skenën e “Alpha Show”

09:40, 16/08/2022

Pas disa vitesh armiqësie, dy rep-artistet e njohur shqiptar, Noizy dhe Stresi janë pajtuar.

Për më shumë ata janë shfaqur së bashku në skenën e koncertit “Alpha Show”, shkruan lajmi.net.

E kur dyshja u shfaqën në skenë ndan edhe një përqafim para publikut, që u përcoll me brohoritje.

Këtë moment e ndau Arkimed Lushaj (Stresi), në një postim në Instagram, ku shprehu mirënjohje dhe respekt.

“Mirënjohje dhe respekt Noizy. 14 gusht 2022 le të mbahet mend dhe të jetë shembull për të gjithë reperat!”,shkroi Arkimedi.  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco