Kim Kardashian shfaqet seksi dhe provokuese, pozon me bikini në palestër (FOTO)

Kim Kardashian shfaqet seksi dhe provokuese, pozon me bikini në palestër (FOTO)

18:16, 15/08/2022

Ajo është bërë e njohur në mbarë botën për format e saj trupore. Bëhet fjalë për Kim Kardashian e cila u tregoi afro 330 milionë ndjekësve të saj në Instagram se si e mbante trupin e saj në formë me një sërë fotosh që u shpërndanë në llogarinë e saj.

Të gjitha fotot e 41-vjeçares tregojnë se ajo kalon mjaftueshëm kohë në palestër.

Kardashian u pa e veshur me bikini ngjyrë bezhë dhe çizme me takë të lartë që arrinin sipër gjurit. 

Ylli i “The Kardashians”  ka pozuar shpesh me bikini  ku ka reklamuar disa prej tyre përmes markës së saj të veshjeve SKIMS. 

 

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco