Si një sirenë, Dua Lipa mahnit me fotot e saj duke pozuar buzë detit

Si një sirenë, Dua Lipa mahnit me fotot e saj duke pozuar buzë detit

17:15, 15/08/2022

Dua Lipa dukej e mrekullueshme në disa foto të postuara në Instagram së fundmi.

Image

26 vjeçarja, shfaqi fizikun e saj për t’u patur zili në një fustan ngjyrë rozë vezullues ndërsa qëndronte e ulur buzë detit në një plazh misterioz.

Image

Këngëtarja e One Kiss kishte vendosur si aksesorë një palë vathë rrathë floriri, flokët e gjatë të lëshuar dhe një grim shumë të lehtë.

Image

Në një koncert së fundmi, një fans i ka kërkuar yllit të popit të martohet me të.

Ndërkohë që po performonte, Dua ka pikasur në mes të turmës një triko ku shkruhej “Martohu me mua”. Ndërkohë që i gjithë publiku priste përgjigjen e saj, Dua shprehet: “Më vjen keq nuk mund të martohem me ty, por mund të ta dedikojë këtë këngë nëse dëshiron?”

Djaloshi që mbante trikon u përgjigj: “Për mua”, që e bëri Duan tutje të thotë: “Për ty”.

Krijuesja e hitit “One Kiss” filloi të kërcente në mënyrë provokuese dhe të këndonte këngën “Good in Bed”.

Kujtojmë që nga data 4 deri më 7 gusht, Dua Lipa së bashku me mijëra fansa shijuan festivalin “Sunny Hill” në Kosovë.

Pas përfundimit të festivalit Dua vizitoi vende të ndryshme në vendlindjen e saj. 5 ditë më parë ajo ishte edhe në Shqipëri, ku ndalesa e parë ishte në Fishtë, Lezhë për të shijuar ushqimet e mrekullueshme tradicionale./Panorama Plus/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco