Dhurata luksoze dhe romancë pasionante, Ana e Përputhen na prezanton me partnerin e ri

Dhurata luksoze dhe romancë pasionante, Ana e Përputhen na prezanton me partnerin e ri

11:41, 15/08/2022

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Gjini nuk ka humbur shumë kohë pas ndarjes nga Bruno. Ndonëse dyshja doli më se e dashuruar nga formati i dashurisë, historia nuk zgjati shumë dhe mes akuzave ata i dhanë fund.

Image

Por teksa kanë kaluar vetëm pak javë, Ana duket më e dashuruar se kurrë. Madje aq sa tashmë është gati që këtë lidhje ta bëjë publike, duke e fshehur më. Në Instagram ajo ka shpërndarë një buqetë gjigande me trëndafila si dhe pusullën që ka marrë nga i dashuri i saj.  “O rob je qetësia e shpirtit tim”, shkruhej në pusullë. Në një tjetër postim, ish-konkurrentja ka ndarë pak nga koha që kalon me të dashurin.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco