'Si ta vodhi zemrën Elgiti?'/ Klea Huta tregon se çfarë e bëri të binte në dashuri me këngëtarin

'Si ta vodhi zemrën Elgiti?'/ Klea Huta tregon se çfarë e bëri të binte në dashuri me këngëtarin

10:17, 15/08/2022

Muaji gusht ka qenë një periudhë relaksi për Klea Hutën, e cila po shijon pushimet me familjen në jug të vendit.

Image

Në këto ditë pushimi, moderatorja nuk ka lënë pas as ndjekësit, duke komunikuar shpesh me to nëpërmjet Instagramit. Të shumta kanë qenë “intervistat virtuale” ku Klea ka dëgjuar hallet e fansave si dhe ka zbuluar detaje nga jeta e saj private.

Së fundmi një ndjekës e ka pyet këngëtaren se cila ishte ajo cilësi e karakterit që bëri që Elgit Doda t’ja vidhte zemrën.

Si duket Klea nuk paska pasur një cilësi të veçantë, por menyrat e Gitit kanë bërë që ato të jenë bashkë sot.

“Kishte ato mënyrat e veta,”-shkruan Klea Huta.

Image

Kujtojmë që Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të pëlqyer në showbizin shqiptar. Dy vite më parë dyshja janë bërë prindër për herë të parë.

Image
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco