Fansja imition Era Istrefin, këngëtarja bën reagimin që nuk duhet humbur (VIDEO)

Fansja imition Era Istrefin, këngëtarja bën reagimin që nuk duhet humbur (VIDEO)

08:58, 14/08/2022

Era Istrefi është padyshim një ndër personazhet më të pëlqyer. Ajo ka bërë gjithmonë diferencën me stilin unik dhe ekstravagant që shfaqet. Këngëtarja është rikthyer fuqishëm në muzikë pas një pauze të gjatë ndërsa po shijon sukseset e dy këngëve më të fundit.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar videon e një fanseje e cila e ka imituar duke u veshur njësoj si ajo dhe duke performuar’ këngën “Bebe” përpara disa personave. “wow sa mirë më paske imituar. Për një moment mendova se isha unë. Do të doja të isha aty”, shkroi Istrefi.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco