Brenda ambienteve të zyrës multi-milionëshe të Kim Kardashianit

Brenda ambienteve të zyrës multi-milionëshe të Kim Kardashianit

14:49, 13/08/2022

Kim Kardashian më në fund u ka bërë fansave një shëtitje të plotë në zyrën e saj në “SKKN” nga selia qendrore e Kimit në një video të re në YouTube të shpërndarë të premten.

Biznesmenja dhe miliarderja 41-vjeçare vizitoi hapësirën e zyrës prej 40,000 metrash katrorë, e cila përfshin një kuzhinë masive dhe dhomë amfiteatri, shkruan DailyMail.

Hap

Videoja filloi me Kimin duke dalë nga vetura e saj brenda zyrës aktuale – duke parkuar makinën e saj në garazhin e dyshemesë me pllaka.

Kim dukej e pabesueshme e veshur me xhinse të lehta dhe një këmishë të markës “Balenciaga”.

Hapësira e saj elegante e punës është dekoruar nga Tommy Clements dhe Waldo Fernandez me pjesë të dizajnuara nga Michele Lamy nga Rick Owens.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco