Kate Middleton vërteton se është sportive çdo herë e më shumë

Kate Middleton vërteton se është sportive çdo herë e më shumë

11:38, 13/08/2022

Dukesha e Kembrixhit Kate Middleton është një sportiste natyrale.

E mbani mend duke luajtur volejboll në Parkun Olimpik e veshur me taka pesë inç vetëm tre muaj pas lindjes së Princit George? Apo kur ajo doli në fushë me kampionen e sapokurorëzuar të US Open, Emma Raducanu, apo kur veshi të bardhët në kriket në Pakistan?

Image

Image

Sido që të jetë aktiviteti, është lehtësia dhe entuziazmi i saj i pakufi që e përballon atë – nuk është befasuese për dikë që drejtoi ekipin e hokejve të shkollës së saj, u bë një tenist yll dhe madje ekuipazhi në një jaht anembanë botës gjatë vitit të saj të pushimit.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco