'Vera' publikohet nga Gjesti dhe Endo

'Vera' publikohet nga Gjesti dhe Endo

18:01, 12/08/2022

Gjesti po vazhdon të sjell projkete unike.

Ai në kanalin Youtube ka hedhur projketin e titulluar 'Vera', në bashkëpunim me Endon.

Kënga u realizua nga Albosi, kurse, teksti u shkrua nga vet Gjesti.

'Vera' u finalizua edhe me klip nga XL Films.

VIDEO

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco