Ky është artisti i dytë që do të performojë në 'Sunny Hill' në Tiranë

Ky është artisti i dytë që do të performojë në 'Sunny Hill' në Tiranë

18:53, 11/08/2022

Kanë filluar përgatitjet për mbajtjen e festivalit ‘Sunny Hill’ në Tiranë.

Në faqen zyrtare të këtij festivali në Instagram janë duke u bërë publike emrat e artistëve që do përformojnë në mbrëmjet e këtij festivali.

Sot, organizatorët konfirmuan se artisti i radhës që performon në festival është Dren Abazi, i cili pritet të këndojë përgjatë njërës nga tri netëve të festivalit.

Festivali “Sunny Hill” do të mbahet në kryeqytetin shqiptar, Tiranë, gjatë datave 26, 17, dhe 28 gusht.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco