Ronela Hajati tregon puthjen e parĂ«: Ishte traumë 

Ronela Hajati tregon puthjen e parĂ«: Ishte traumë 

10:40, 09/08/2022

Ronela Hajati ka realizuar një bisedë virtuale në Instagram, ku nuk ka ngurruar t'ju përgjigjet edhe pyetjeve në lidhje me jetën e saj personale. Një ndjekës e ka pyetur Ronelën, për moshën kur e ka dhënë puthjen e parë. 

 

Këngëtarja tregoi se kjo eksperiencë për të ka qenë një traumë.

 

“Vit tĂ« tretĂ« nĂ« gjimnaz. TraumĂ«", pĂ«rgjigjet Ronela. 

 

Një tjetër e ka pyetur për kohën kur ajo mendon të ketë fëmijë, por, siç duket kjo nuk është në planet e afërta të këngëtares.

 

“40 vjeç dhe do ja marr shpirtin. P.S janĂ« punĂ«t e zotit se bĂ«j shaka", u shpreh Ronela.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco