Einxheli reagon pas publikimit të fotos me barkun e rrumbullakosur: Do flas dhe shumë njerëz do pendohen

Einxheli reagon pas publikimit të fotos me barkun e rrumbullakosur: Do flas dhe shumë njerëz do pendohen

08:58, 09/08/2022

Einxhel Shkira ka reaguar për herë të parë pas fotos me barkun e rrumbullakosur që qarkulloi dje në media e rrjete sociale.

 

Në një status në Twitter, ish-banorja e “Big Brother Vip” shkruan: 

“Një ditë do flas dhe do vë shumë pika mbi “i”… Atë ditë shumë njerëz do pendohen që janë ngatërruar me personin e gabuar”.

Image

Einxhel u fotografua nga “Vipat e Bllokut” gjatë një ecje me Dj Dagz.

Edhe pse kishte vendosur syze dhe kapele nuk i ka shpëtuar syrit të njerëzve që e kanë identifikuar menjëherë e të gjithë sytë ishin tek barku.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco