FOTO/ Ilda Bejleri zbulon portretin e vajzës së porsalindur

FOTO/ Ilda Bejleri zbulon portretin e vajzës së porsalindur

08:47, 09/08/2022

Ilda Bejleri ka publikuar fotografinë e parë të së bijës, vetëm pak orë pasi u bë i ditur lajmi se moderatorja është bërë nënë.

Ilda e pagëzoi vajzën me emrin Siena dhe ka ndarë dhe imazhin e parë të vogëlushes.

 

“Siena jonë është këtu”, shkruan ajo teksa ka marrë urime të shumta nga miqtë e kolegët.

 

Kujtojmë që moderatorja është treguar gjithmonë shumë hermetike sa i përket jetës personale, sidomos gjatë periudhës së shtatzënisë. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco