Ky është kushti që ka Ronela Hajati për djalin që do t’i fitojë zemrën

Ky është kushti që ka Ronela Hajati për djalin që do t’i fitojë zemrën

11:58, 07/08/2022

Ronela Hajati zbuloi disa ditë më parë se është single, duke u shprehur se është gati të dalë në takim me dikë.

Ajo tregoi se është shumë e angazhuar me muzikën dhe kjo gjë nuk ia lejon t’i përkushtohet dikujt.

 

Ndërkohë, së fundmi Ronela ka treguar edhe një nga “kushtet” që duhet të ketë djali që do të fitojë zemrën e saj.

 

Përmes një postimi në “Instastory”, Ronela thotë se partneri i saj duhet të “dashurojë” këngët e postuara nga ajo.

 

Këngëtarja shfaqet nga makina duke kënduar disa hite botërore ndër vite.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco