Shakira e Pique dakordohen përkohësisht për kujdestarinë e fëmijëve

Shakira e Pique dakordohen përkohësisht për kujdestarinë e fëmijëve

11:40, 07/08/2022

Përflitet se Shakira dhe Pique kanë gjetur një marrëveshje të përkohshme që do të jetë në fuqi për muajin gusht, shkruan Marca.

Teksa dy ekipet ligjore janë duke përgatitur argumentet, ish çofti janë të ndarë në qëndrime pasi Shakira dëshiron që fëmijët të transferohen në Miami me të.

Në anën tjetër, Pique dëshiron që ata të qëndrojnë në Barcelonë, ku kanë jetuar gjithë jetën e tyre deri më sot.

Por marrëveshja e arritur për gusht thotë se fëmijët do të kalojnë dy javë në Barcelonë me Pique dhe dy javë në San Diego të Meksikës dhe Los Angeles me Shakiran.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco