Brenda festës magjike! Eni dhe Genci organizojnë ‘baby shower’ për vajzën e tyre

Brenda festës magjike! Eni dhe Genci organizojnë ‘baby shower’ për vajzën e tyre

16:30, 07/07/2022

Eni Koçi është në pritje të ëmbël.

Këngëtarja dhe Genc Prelvukaj pritet së shpejti të bëhen prindër të një vajze.

Në një ambient të dekoruar në detaje çifti kanë festuar për bebin e tyre bashkë me familjarë dhe miq.

Ka qenë Eni dhe motra e saj Greta që përmes rrjeteve sociale na dërguan brenda festës përrallore.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco