Tiktokeri i njohur bën viral dy artistët shqiptarë, i intervistoi pa ditur gjë për famën e tyre

Tiktokeri i njohur bën viral dy artistët shqiptarë, i intervistoi pa ditur gjë për famën e tyre

16:13, 07/07/2022

2Ton dhe Enis Bytyqi papritur janë bërë pjesë e videove të një tiktokeri dhe janë bërë viral.

Ky i fundit që nuk i njihte asnjërin dhe nuk kish ide për famën e tyre në Kosovë, i ndaloi si dy qytetarë për t’i pyetur për një citim në gjuhën e tyre.

Të gjendur në befasi, këngëtarët e njohur kanë thënë nga një version secili.

“Jeta s’është bardh e zi, me raste është edhe gri” – ka qenë citati i përzgjedhur nga Enisi.

Ndërkohë, 2ton e ka përzgjedhur “Ka je, ka je”.

Ndjekësit i kanë vënë në pah intervistuesit faktin se ka pyetur dy këngëtarë shumë të njohur në viset shqiptare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco