Balerini shqiptar pjesë e jurisë në emisionin italian

Balerini shqiptar pjesë e jurisë në emisionin italian

13:14, 07/07/2022

Balerinin Graciano Tagani tashmë do ta shikojmë përkrah personazheve të njohur në Itali.

Ai tregoi nëpërmjet një postimi në InstaStory se do të merrte pjesë si anëtar jurie në një kopeticion në Itali, teksa shtoi ishte shumë i lumtur të ishte pjesë me persona që ai i ka pasur idhull.

 
 
 
 

 

“I lumtur dhe i emocionuar të jem pjesë e jurisë me personat që gjithmonë i kam adhuruar nga ekrani italian dhe nesër në romë do jem krah tyre. Mirënjohës. Shihemi nesër”,– shkroi ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco