Bora Zemani me imazhe atraktive

Bora Zemani me imazhe atraktive

17:08, 05/07/2022

Moderatorja e njohur, Bora Zemani ka nisur pushimet së bashku me familjen e saj në Turqi.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale nga ku edhe po publikon imazhe nga pushimet.

Së fundmi ylli i “Përputhen” ka publikuar disa imazhe atraktive.

ImageImageE veshur me bikini të bardha dhe pa makijazh moderatorja duket tejet bukur.

Komentet pozitive dhe pëlqimet nuk munguan as nga ana e ndjekësve të saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco