'T'du' vjen nga Mani, ja çka solli artisti me këtë projekt

'T'du' vjen nga Mani, ja çka solli artisti me këtë projekt

15:54, 04/07/2022

Ai ka ardhur me projektin e tij të ri.

Këngëtari Mani në kanalin Youtube ka hedhur këngën e titulluar 'T'du', të cilën e punoi me shumë përkushtim,

shkruan Syri Kosova.

Projketi i tij u shkrua nga vet ai dhe Dj Ardo M, kurse, instrumentali u bë nga Redy, nën producimin e Mani Manardi.

'T'du' u finalizua edhe me klip nga XL Film, që duket mjaft veror.

Ky nuk do jetë projekti i vetëm i Manit, pasi ai do punojë  edhe në këngë tjera po kaq të bukura.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco