‘Në sytë e tu shoh të ardhmen time’/ Fjoralba Ponari i kthehet ‘keq’ ndjekësit

‘Në sytë e tu shoh të ardhmen time’/ Fjoralba Ponari i kthehet ‘keq’ ndjekësit

14:59, 04/07/2022

Fjoralba Ponari është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është mjaft aktive në profilin e “Instagram”-it, ku herë pas here bën bashkëbisedim virtual me ndjekësit e saj.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, ku fansat kanë qenë shumë kuriozë dhe i kanë bërë pyetje të shumta. Por jo vetëm kaq, pasi disa i kanë bërë komplimente të shumta.

Madje një ndjekës i ka shkruar: “Në sytë e ty shoh të ardhmen time” dhe moderatorja e njohur i ka kthyer një përgjigje epike.

“Ik kontrolli sytë dhe mendjen, se të paktën njëra nga të dyja po të bën numra”, i kthehet Ponari në “Instastory”. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco