'Thanë se nuk do të zgjaste'/ Në 23-vjetorin e martesës me David Beckham, Victoria “thumbon” skeptikët

'Thanë se nuk do të zgjaste'/ Në 23-vjetorin e martesës me David Beckham, Victoria “thumbon” skeptikët

14:02, 04/07/2022

David dhe Victoria Beckham janë ndër çiftet “ikonë” në botë.

Dyshja prej vitesh janë krah njëri-tjetrit duke formuar një familje “perfekte” së bashku me fëmijët e tyre.

Ditën e sotme çifti i njohur festojnë 23 vjetorin e tyre të martesës. Në këtë ditë të veçantë, stilistja e njohur nuk ka hezituar të bëjë një dedikim në rrjetin e saj social, Instagram. Më shumë se një dedikim i ëmbël, duket si një “përgjigje’ për të gjithë që nuk besuan tek dashuria e tyre.

“Thanë që nuk ishte gazmor, thanë se unë nuk do qeshja kurrë, thanë se nuk do të zgjaste. Sot ne festojmë 23 vite martesë. David ti je gjithçka e imja, të dua shumë,”-shkruan Victoria krahas një fotoje duke qeshur me David Beckham.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco