Si kurrë më parë, Gjiko dhe Fifi bëhen bashkë

Si kurrë më parë, Gjiko dhe Fifi bëhen bashkë

11:01, 04/07/2022

Si kurrë më parë, Fifi dhe Gjiko kanë bashkuar forcat për një projekt muzikor. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja me anë të një postimi në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar në Instastory një foto të shkëputur nga videoklipi i këngës, duke i bërë tag Gjikos.

Fifi nuk ka zbuluar detaje të tjera, si titulli apo se kur do të publikohet kënga.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco