‘Fiksimi’ i djalit të Miriam Canit do t’ju shkrijë së qeshuri

‘Fiksimi’ i djalit të Miriam Canit do t’ju shkrijë së qeshuri

09:44, 04/07/2022

Postimi më i fundit në Instastory i Miriam Canit pa diskutim që na i bëri sytë zemra.

Këngëtarja ka postuar një foto të djalit të saj Duam, teksa fle gjumë dhe na zbulon gjithashtu fiksimin e tij, që është furça e dhëmbëve të cilën ai e mban gjithmonë me vete madje edhe kur fle gjatë natës.

 “Higjenën e gojës e kemi shumë fiksim. 10 herë në ditë nuk mjafton. E mbajmë furçën për siguri dhe në gjumë se si dihet natën”- shkruan Miriam.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco