FOTO/ Zbulohet bukuroshja me të cilën po kalon pushimet Karim Benzema

FOTO/ Zbulohet bukuroshja me të cilën po kalon pushimet Karim Benzema

20:21, 02/07/2022

Karim Benzema la pas një sezon fantastik me Realin e Madridit, i cili u kurorëzua me suksesin në finalen e Ligës së Kampioneve.

Francezi duket se pushimet nuk është duke i kaluar vetëm teksa, 34-vjeçari është pikasur në shoqërinë e modeles amerikane Jordan Ozuna.

Fotoja e publikuara tregojnë çiftin në jahtin e futbollistit francez ku shfaqen shumë të afërt, gjë që kanë bërë fansat të mendojnë se Benzema po vazhdon të shënojë gola, këtë herë në jetën private.

E reja që shoqëron Benzemën është Jordan Ozuna, një modele amerikane 32-vjeçare e lindur në Maryland më 1 janar 1990.

Ajo zhvilloi karrierë në botën e modelingut që në moshë shumë të re, duke u shfaqur në evente të ndryshme. , megjithëse ka punuar edhe si kamariere në klubin e njohur të natës Light NightClub në Las Vegas.

Sot ajo vazhdon të jetë modele, duke punuar me agjenci si State Management, Caroline Gleason Management, Tricia Brink Management dhe The Salt Agency, të cilat i ka bërë për vete me flokët e saj të gjatë kaçurrela dhe trupin e tonifikuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco