Arta Elezaj ndan imazhe nga pushimet, shfaqet mjaft në formë

Arta Elezaj ndan imazhe nga pushimet, shfaqet mjaft në formë

15:31, 02/07/2022

Arta Elezaj vazhdon të mbetët njëra nga modelet më të komentuara në vendin tonë.

Shumë paraqitje të Artës marrin vëmendjen e publikut e mediave rozë.

Së fundmi bukuroshja me anë të disa postimeve në rrjetin social Instagram ka njoftuar se është duke i kaluar disa ditë pushimi.

E veshur me rroba banjo artistja vinte në pah format e saja trupore dhe shfaqej mjaft atraktive.

“Shumë tropikale për të qenë në vende me hije”, ishte mbishkrimi i Elezajt.

Rikujtojmë se famën e mori nga seriali vendor “O sa mirë”. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco